NÁŠ PŘÍBĚH

O nás

Rodinná firma vychází z letité tradice a obsáhlých zkušeností v oblasti cateringu a pohostinství. Naše standardy vychází z maximální péče o zákazníka a jeho požadovaných preferencí. Každou vaši slavnostní příležitost proměníme v nezapomenutelný a jedinečný zážitek. Nabízíme možnost uskutečnění akce v  romantickém penzionu s rozmanitou zahradou ve vesničce Kuřimská Nová Ves, nebo na vámi vybraném místě. Vaše přání je naším rozkazem.

Představujeme vám firmu, která disponuje obsáhlým cateringovým servisem s konceptem flexibilních a rozsáhlých služeb. Sestavíme vám na míru event ke každé příležitosti. Nabízíme catering pro slavnostní příležitosti, ale i pro soukromé, skromnější akce. Naše cateringové srdce vytváří jedinečný zážitek ke každé vaši příležitosti. Zajistíme občerstvení a profesionální služby k široké škále příležitostí, které znázorňují různé oslavy, konference, firemní akce, vernisáže, zahradní slavnosti, grill party, opékání selátka a další vámi požadované eventy.

Hlavní cíl naší firmy představuje realizaci akce na míru, kterou přizpůsobíme vašim představám a finančnímu rozpočtu. Vždy se snažíme o maximální péči o zákazníka, vyhovíme a přizpůsobíme jeho přání. Zajistíme kompletní servis od zajištění prostor pro event, přes občerstvení až po hostesky.

Čerstvé občerstvení

Dodávané občerstvení zastává nejvyšší kvalitu, čerstvost a profesionální přípravu. Tým zkušených kuchařů a číšníků pro vás připravuje každý pokrm s maximální péčí a servíruje jej s láskou. Pokrmy vytváří tradiční česká kuchyně, ale i světově známé a proslulé pokrmy. Samozřejmostí je poskytování různých sladkých pochutin a vybraných nápojů. Poskytované doplňující služby zastávají profesionální standardy a ochotný přístup obsluhy.

Vlastní vybavení

Představujeme vám naší firmu která disponuje obsáhlým cateringovým servisem s konceptem flexibilních a rozsáhlých služeb. Sestavíme vám na míru event ke každé příležitosti. Nabízíme catering pro slavnostní příležitosti, ale i pro soukromé, skromnější akce. Naše cateringové srdce vytváří jedinečný zážitek ke každé vaši příležitosti. Zajistíme občerstvení a profesionální služby k široké škále příležitostí, které znázorňují různé oslavy, konference, firemní akce, vernisáže, zahradní slavnosti, grill party, opékání selátka a další vámi požadované eventy.

Hlavní cíl naší firmy představuje realizaci akce na míru, kterou přizpůsobíme vašim představám a finančnímu rozpočtu. Vždy se snažíme o maximální péči o zákazníka, vyhovíme a přizpůsobíme jeho přání. Zajistíme kompletní servis od zajištění prostor pro event, přes občerstvení až po doprovodný program a hostesky.