V penzionu Slunečnice usilujeme o nejvyšší kvalitu, využíváme proto čerstvé suroviny z místních zdrojů a jen ty nejlepší receptury.


V minulých  sezonách jsme pro vás uspořádali již stovky svatebních hostin, firemních akcí či rautů v různých tématikách. I pro vás můžeme uspořádat krásný den plný slávy a radosti.


  • Svatební hostina až pro 200 osob
  • Raut od 20-200 osob

Svatební party s možností obřadu pod otevřenou oblohou.

Služby

FBCatering  vychází z letitého rodinného podnikání v oblasti pohostinství a ubytování. Provozujeme restauraci v Penzionu Slunečnice, který se nachází v srdci jihomoravského kraje, konkrétně v malebné vesničce Kuřimská Nová Ves. Po letech zkušeností a získaných pozitivních ohlasech zákazníků jsme rozšířili podnikatelskou činnost na cateringové služby.

Realizujeme eventy na míru, umožňujeme pořádání firemních i privátních akcí v různých velikostech a ve specifickém stylu. Zajistíme občerstvení a event management přesně podle vašich představ a preferencí. Společně detailně naplánujeme a zrealizujeme vaše zadání. Disponujeme maximální péčí o zákazníka, flexibilitou a kvalitou služeb. Vždy se snažíme vyhovět vašim představám, být férový,a dodržet vámi stanovený finanční rozpočet.

Kvalitní služby

Nabízíme kvalitní technickou a technologickou základnou  která zastává nejvyšší standardy. Zároveň spolupracujeme s prověřenými subdodavateli, kteří zastávají profesionální služby. Obsloužíme vás na vámi určeném místě, nebo nabízíme prostory v  romantickém penzionu Slunečnice v Kuřimské Nové Vsi.

Následující body znázorňují širokou škálu exkluzivních služeb, které vám nabízíme

- Svatbní hostiny
- Narozeninové a jiné oslavy
- Konference
- Firemní eventy
- Vernisáže
- Zahradní slavnosti
- Grill party
- Zahradní slavnosti
- Opékání prasete nebo kýty

Profesionální pracovníci

Každý vámi vybraný a požadovaný event sestaví na vaše přání tým profesionálních pracovníků. Vyslechneme vaše přání a budeme jej férově dodržovat. Postaráme se o občerstvení, servis, obsluhu i nejnáročnější detaily. Pokrmy vždy disponují čerstvostí a kvalitou. Šéfkuchařka vybírá a připravuje veškeré pokrmy s maximální péčí a láskou. Nabídka občerstvení zahrnuje typickou českou kuchyni, ale i světové pokrmy. Dále nabízíme rauty, sladké bufetové stoly a zajištění požadovaných nápojů. Snažíme se o moderní přístup a zajištění zábavy s kompletního event managementem. S námi bude každá vaše příležitost nezapomenutelným zážitkem.

Uskutečníme pro vás jedinečnou akci ve vámi vybrané lokalitě po celé ČR, nebo nabízíme náš prověřený a romantický Penzion Slunečnice v malebné vesničce Kuřimská Nová Ves. Tato lokalita znázorňuje strategické, ideální a zároveň romantické místo pro pořádání společných akcí. Vychutnejte si výborné pokrmy a exkluzivní servis v privátním prostředí, které umožňuje speciální společný zážitek.

Naše recenze

bianco664 napsal(a) recenzi zář 2016Hradec Králové, Česká republika2 příspěvky1 bod za pomocJednoduše k doporučeníMilá obsluha, dobré jídlo, boží koupelka obložená kamenem, nevrzající postele, famózní výhled, bohatá snídaně. Na různé strany jsou parádní cesty pro pěší výlety. A personál není jen příjemný, ale i vtipný, je s nima hlína! :DDalší informaceDatum pobytu: září 2016